Hakkımızda

Sayın büyüğümüz Ahmet SUVEREN 1962 yıllarında Kayseri'de kurulu olan Alev Tic. Kollektif Şirketinde tüpgaz takarak ise başlatmıştır. 1963 yılında Emayetaş Vezüy firmasında LPG ocaklarının tamiri için kurs görmüştür. Ve Emayetaşın İç Anadolu Bölge teknisyeni olarak işe başlamıştır. Bu hizmeti 1979 yılının sonuna kadar devam etmiştir.1980 yılında Kayseri Kalesi'nin karşısında vakıflara ait bir barakada SUVEREN TİCARET adı altında işe başlamıştır.3,5 sene burada tamir yapmış daha sonra Serçe Önü Mahallesinde Helvacı Dede mezarı yanındaki bir dükkanda işlerine devam etmiştir. 1990 yılında şimdiki dükkanımızın bulunduğu sokakta tüpgaz mamülleri satışına ve LPG'li ev aletleri tamirine devam ediyoruz. 
 
51 SENEDİR SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ RABBİM ÖMÜR VERİRSE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ...

Misyon
Suveren Ticaret tüpgaz, doğalgaz ve küçük ev aletleri pazarlama ve tamiratları alanında faaliyet gösteren bir işletmedir. İşletmemiz zamanla büyüyerek topluma ve çalışanlara daha iyi hizmet edebilmek için işletme dışında pazarı olan hammadde ve ara mallarına da girecektir. 

İşletmenin varlık nedeni tüketicilere en iyi ürünü daha uygun fiyatlara sunarak hizmet etmek ve müşteri memnuniyetini esas almaktır. Tüm pazarlarda faaliyet gösterirken kısa dönemli kar anlayışı ile değil, yarınları düşünen makul kar anlayışı ile hareket edecektir. 

İşletmemiz ürünü bir kere satıp ondan sonra müşterisine sırt çeviren bir hizmet anlayışını reddeder.
İşletmemizin rekabet gücünü arttırabilecek teknolojiyi kullanarak etkinlik ve verimlilik alanlarında öncü bir rol oynayacağız.

Vizyon
Her bakımdan dünya klasında birinci sınıf bir şirket olmak.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, yan sanayimizin ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmek.